Často kladené otázky | Andiamopizza.sk Košice

Často kladené otázky

Kde sa dá parkovať?

Parkovanie je možné v podzemnej garáži SC Aupark. Bežný pracovný deň 3 hodiny zdarma. Cez víkendy a sviatky zdarma celý deň.

Máte priestor vyhradený na fajčenie?

Nie nemáme. V letných mesiacoch je možné fajčiť na terase s výhľadom na mesto.

Máte detský kútik?

Áno máme. Okrem toho deťom ponúkame možnosť vyrobiť si vlastnú pizzu pod vedením nášho pizzera. Pre najmenších jedákov k stolu priložíme detskú stoličku.

Máte samostatný salónik?

Áno máme. Salónik má kapacitu 30 ľudí. Od priestorov reštaurácie je oddelený masívnymi posuvnými dverami a poskytuje dokonalú intimitu pre Vašu rodinnú, alebo firemnú udalosť, 

Môžeme salónik využiť na rodinnú udalosť?

Áno, Salónik sa bežne využíva na rodinné oslavy, životné jubilá, promócie, krstiny, sväté prijímania a iné oslavy, ktoré možete v kľude stráviť v kruhu blízkej rodiny.

Môžeme salónik využiť na firemnú udalosť?

Áno. Priestory salónika sa využívajú na firemné obedy a večere, prezentácie a školenia. Môžete využiť aj veľkoplošnú obrazovku na priame pripojenie notebooku, alebo cez naše Apple TV.

Viete nám salónik vyzdobiť?

Áno. Pre spríjemnenie posedenia Vám salónik vyzdobíme farebnými šerpami a štólami. Stoly skrášlime ikebanami, ozdobnými servítkami a sviečkami. Pri príležitosti detských osláv spestríme priestor balónovou výzdobou poprípade "happy birthday" vysačkami. Všetky tieto dekorácie sú v cene konzumného. Za poplatok vieme zabezpečiť aj živú kvetinovú výzdobu.

Môžem platiť platobnou kartou, alebo stravnými lístkami?

Áno. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA ELECTRON, Maestro, MasterCard a Dinners Club. Akceptujeme aj stravné lístky všetkých spoločností.

Poskytujete zľavy pre stálych zákaznikov?

Áno. Môžete sa stať členom nášho vernostného systému FoodCard, v ktorom Vám poskytneme zľavu 10%.

Viem sa v reštaurácii pripojiť na WiFi?

Áno. Zdarma poskytujeme noebmedzené pripojenie na WiFi.

Máte v ponuke jedlá pre celiatikov?

Áno. V ponuke sú bezlepkové cestoviny. Vieme pripraviť aj mäso bez použitia múky a šaláty bez krutónov, bagiet a iných alergénov.

Kedy podávate obedové menu?

Obedové menu sa podáva medzi 11:00 - 14:00, resp. do vypredania zásob. 

Aká je ponuka obedového menu?

V cene menu je polievka, 4 hlavné jedlá (pizza, domáce cestoviny, mäso a príloha, šalátové menu resp. delená strava) a špeciálna ponuka. 

Viete nám zabaliť nezjedené jedlo domov?

Áno. Chutné kúsky pizze, alebo cestovín Vám zabalíme do alobalu resp. termo obalu.

Máte aj vonkajšie sedenie?

Áno. V letných mesiacoch môžete využiť posedenie na veľkej vonkajšej terase s výhľadom na mesto Košice a Dóm svätej Alžbety.

Podávate k jedlu olivový olej?

Áno. Štandardne dostanete k jedlu panenský olivoý olej, balzamikový ocot, morskú soľ, kvalitný kečup, tabasco a peper troch farieb.

Prečo si vybrať práve našu reštauráciu?

Pretože  spája vôňu Talianska, chuť záhrady, atmosféru kávy a pôžitok z jedla. Olivový olej je jedným z našich kulinárskych tajomstiev, vďaka ktorému pripravujeme pravú tenkú taliansku pizzu, šaláty, cestoviny, jedlá a iné úžasné dobroty. Takisto nezabudnite ochutnať náš cheesecake, ktorý Vám prinesie nezabudnuteľný zážitok. Prajeme dobrú chuť :-)